Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaRaPMetin2Latest imagesAramaİtem ShopKayıt OlGiriş yapDestek Sitemiz

Savaşçı-Bedensel Statü Gelişimi

YazarMesaj
PichWarioR
Mavi Kurt

Mavi Kurt
PichWarioR

Savaşçı

Savaşçı-Bedensel Statü Gelişimi Empty
MesajKonu: Savaşçı-Bedensel Statü Gelişimi   Savaşçı-Bedensel Statü Gelişimi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 12:22 pm

Şimdi, stat/statüs puanlarınızı nasıl vermeniz gerektiğini anlatıcam. Tabi ki de siz istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz fakat aşağıya yazdıklarım sizin için daha faydalı olacaktır.

1- Bazıları önce STR bazıları da önce VIT derler. Ben dediklerine saygı duyuyorum. Hatta bununla ilgili oyun tecrübem de var.
Ben sırf VIT vermiştim, sonra sırf STR'ye veriyordum. 42. seviyeydim. 38. seviye bir adam bana Vs. attı, elinde baltalı mızrak vardı. Manevi kılıcını yaktı ve bana kılıç dansıyla vurdu. Üstümde Ejderha Plaka Zırh olmasına rağmen yarı HP'm gitmişti. Beni kesti. Nickini vermiyorum. Çünkü, hile bulunduran bir sitede nicki yazması riskli olabilir ve olmasada adam bunu okuyup benim kim olduğumu anlamasın, rezil olurumxD.
Bu yüzden önce STR'yi 25 yapıp sonra bir VIT, bir STR, bir VIT, bir STR gitmenizin sizin için daha uygun olacağını düşünüyorum.

2- Bazıları DEX'in çevikliği arttırdığını söyler. DEX denince akla genellikle savunma gelir. Ninjaların DEX'e verdiklerini ve çok çevik olduklarını göz önüne alırsak. DEX'in çevikliği arttırdığını söyleyebiliriz. "Ama ninjalar VIT'ede veriyorlar." demeyin! Bizlerde(savaşçılarda) VIT veriyoruz ama çevikliğimiz artmıyor. Geriye tek DEX kalıyor ki 100% DEX çevikliği arttırıyor. Kırmızı içine aldığım gibi ikinci dolduracağınız karakter puanı bölümü DEX.
Sakın yanlış anlamayın! Aslında DEX üçüncü vericeğiniz statüs bölümü. Ben vereceğiniz birinci ve ikinci(STR ve HP) statüs bölümünün ikisinide 1'e yazdım.
3- Geriye kalan tek statüs INT olduğu için ona vermeniz şart. INT yani SP(Zihin Gücü)'nin potları hem pahalıdır hem de az SP verirler(kırmızı potların HP'ye verdiği miktara göre).
Sakın yanlış anlamayın! Aslında INT dördüncü vericeğiniz statüs bölümü. Ben vereceğiniz birinci ve ikinci(STR ve HP) statüs bölümünün ikisinide 1'e yazdım.

İnş Hazırladığım Konuyu Anlayıp Uygularsınız veİyi Bir Savaşçı Olursunuz

NOT: BEDENSEL olan savaşçılar İçin Bir Anlatımdır.

Saygılarla;

PichWarioR

ALINTI DEĞİLDİR.

Savaşçı-Bedensel Statü Gelişimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Savaşçı-Zihinsel Statü Gelişimi
» STATÜ GELİŞİMİ